Про нас

ТОВ « БІЗНЕС ОІЛ ГРУП » — молода, але активно розвивається українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального через мережу заправних комплексів «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП»

На сьогоднішній день мережа АЗС «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП» — це 10 автозаправних станцій у чотирьох областях України а також в м.Києві, оснащені сучасним обладнанням. За короткий термін компанія встигла стати надійним другом для автовласників і перевіреним партнером для підприємств і організацій. Ми пропонуємо не тільки якісне паливо за прийнятними цінами, а й зручні схеми розрахунку за нього: талони та паливні картки.

Точний налив, висока якість і в той же час конкурентні ціни на паливо, професійне обслуговування досвідченим персоналом — ось основні пункти, завдяки яким власники автотранспорту вважають за краще заправляти свої автомобілі на АЗС «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП». 

Поряд з роздрібною торгівлею ООО «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП» здійснює оптові продажі та доставку дизельного палива і бензинів з усіх нафтопереробних заводів України і ближнього зарубіжжя.

Отримавши Вашу заявку, наші фахівці відкоригують ціну спеціально під Вас (ціна залежить від обсягу замовленого палива). компанія «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП»пропонує доставку замовленого Вами продукту своїм автопарком, але Ви також можете забрати паливо і своїм транспортом. Спосіб відвантаження та доставка обговорюються індивідуально. Наявність власної нафтобази дозволяє нам здійснити завантаження / доставку Вашого палива в день замовлення.

Виходячи з можливостей і вимог оптових покупців, завдяки широкій різноманітності парку бензовозівООО «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП»також надає послуги з доставки купленого товару в будь-яку точку України.

До складу нашого автопарку входить автотранспорт з цистернами різних обсягів і багатосекційні напівпричепи-цистерни. Всі ємності калібровані, бензовози укомплектовані насосами і зливними шлангами. Кваліфікація водіїв і постійний зв’язок з менеджером дозволяють нам гарантувати своєчасну доставку (± 2 години — дорожні умови) .

Наші переваги:

  • наявність власного автопарку;
  • особистий менеджер;
  • супутниковий контроль автомобілів;
  • індивідуальні умови для постійних клієнтів;
  • своєчасне виконання замовлення 7 днів на тиждень.