З питань пов’язаних з купівлею або обслуговуванням паливних карт і талонів звертайтесь за телефоном: +38 (099) 158-16-00  Контактна особа: Сергій

Купити паливну
картку

Вартість картки:
сума на балансі

Купити талони на
паливо

Ціна талона: фіксується ціною палива на АЗС в день придбання талонів

Паливні картки

Паливні картки

ТОВ «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП» пропонує Вам якісно нову систему безготівкових розрахунків по заправці Вашого автотранспорту паливом з використанням безконтактних пластикових карток. Застосування сучасних рішень для організації дистанційного доступу, з використанням мобільного зв'язку стандарту GSM-900/1800, дозволило запропонувати on-line технологію по обслуговуванню пластикових карток. Розміщення інформації про клієнтів на єдиному сервері дозволяє організувати більш гнучке управління залишками на клієнтському рахунку і політикою роботи з клієнтами.

ПАЛИВНА КАРТА «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП» - це сучасна система розрахунків за бензин і дизельне паливо на АЗС компанії «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП» і АЗС партнерів.

ПАЛИВНА КАРТА «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП» - це:
1. Зручність і простота в отриманні палива за допомогою паливної карти.
2. Зручна система звітів за спожите паливо.
3. Зручна система обліку доцільності витрачання палива.
4. Високорівнева захист від несанкціонованого використання палива.
5. Всілякі варіанти зберігання палива на картці.
6. Система знижок і бонусів.

Робота в режимі «ON-LINE» (інформація про стан Вашого рахунку зберігається трохи на картці, а на сервері бази даних) дає можливість:
- практично миттєво блокувати втрачені або викрадені картки;
- «переносити» грошові кошти з однієї картки на іншу;
- час транзакції (час необхідний для ідентифікації картки і підтвердження на відпуск товару) - 5 - 10 сек .;
- отримання звітів про проведення товарно-грошових операцій по рахунку Вашої компанії в цілому, а також в розрізі всіх карт, що належать вашій компанії протягом 15 хв.

- «Електронний гаманець» - має багато переваг для підприємств та фізичних осіб. Повністю відповідає своїй назві - перерахувавши підписку за паливо, Ви заправляєте своє авто, а розраховуєтесь за пальне карткою. При цьому наша компанія гарантує стовідсоткову безпеку коштів на вашому рахунку. А це означає, що при втраті самої картки кількість грошових коштів на Вашому рахунку залишається незмінним.

Програмне забезпечення серверної частини забезпечує оперативне управління та контроль за ресурсами клієнта. Локалізація інформації, що стосується клієнта і політики роботи з ними в одному місці (на центральному сервері), дозволяє гнучко співпрацювати з клієнтами і максимально швидко налагоджувати і оновлювати базу даних. Можливість відкриття доступу до всіх видів палив на одній картці і можливість прив'язки будь-якої кількості карток до єдиного рахунку, дозволяє формувати політику роботи з кожним клієнтом.

- «Ліміт» - для великих корпоративних клієнтів. Дозволяє успішно співпрацювати з підприємствами, у яких можливо встановити фіксовану кількість витрат палива для кожного автомобіля або водія (наприклад з Автобусним парком, деякими муніципальними службами). Картка є доступ до інформації про те, який вид і яку кількість палива клієнт може отримати по ній протягом доби або місяця. В даному випадку картка - це лише доступ до корпоративного рахунку клієнта. Наприклад: держатель картки № 1 може залити по картці бензин А-92, а власник картки № 2 - бензин А-95, користуючись одним корпоративним рахунком.

 
Паливні талони
Для зручності споживачів ми надаємо таку послугу, як відпуск бензинів, зріджений ГАЗ, А-92, А-95, А-95 преміум і дизельного пального за талонами номіналами 10л. і 20л., які можливо придбати в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21, 5-ий поверх. __ Паливні талони - це бланк-дозвіл, що підтверджує право покупця на отримання попередньо оплаченого палива. Талонами можуть користуватися як юридичні, так і приватні особи. Купити талони можна тільки за безготівковим розрахунком. Паливні талони діють по всій мережі АЗС ТОВ «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП». Паливні талони це вид розрахунків, який буде особливо зручний тим підприємствам, які планують свої витрати і хотіли б зафіксувати ціну на паливо (ціна палива фіксується на момент покупки). Заправка за талонами можлива на всіх АЗС ТОВ «БІЗНЕС ОІЛ ГРУП», які розташовані в дуже зручних для споживача місцях в Кіровоградській, Хмельницькій, Житомирській, Черкаській, Київській області а також Києві. За отриманими талонами ціни на нафтопродукти не змінюються протягом усього терміну дії талона. Ми завжди раді співпраці з Вами і гарантуємо швидке обслуговування і якісний сервіс.

У чому відмінність паливної карти від талона на бензин?

Паливні картки. Принцип роботи системи паливних карт дуже простий — на придбану пластикову паливну картку ви вносите передоплату. При кожній заправці з карти буде списуватися сума, на яку ви вирішите заправитися. Очевидна вигода цієї системи в тому, що при наявності великого автопарку ви можете прив’язати паливну карту до водія або певного транспортному засобу. Крім цього паливна карта дозволяє легко контролювати витрати на паливо, вести облік витрачених коштів. Поповнити картку можна зі свого офісу, це простота обслуговування. Чи не обмежений термін служби карт пам’яті.

Талони на бензин — альтернатива паливними картками, їх використання теж дуже зручно для організацій з великим автопарком. На відміну від паливної карти в талонах купується певний обсяг палива за ціною в день покупки талона. На відміну від паливної карти, талони можна поповнювати, вони мають одноразове використання. Талони на пальне виготовляються із захистом від підробок, кожному з них присвоюється індивідуальний номер.